Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Rocznica urodzin Roberta Bunsena

W historii było tylu naukowców i tyle wynalazków, że jakby obchodzić rocznice odkryć, czy urodzin naukowców, to logo Google co dzień by miało inną postać.  Tak jednak nie jest. Google starannie dobiera rocznice (według własnego widzi mi się) i co jakiś czas serwuje nam zmodyfikowaną wersję swojego loga, przypominając o ważniejszych wydarzeniach.

A oto dzisiejsze logo:
google urodziny Roberta Bunsena

Dzisiaj wchodząc na Google, oczom moim ukazały się buteleczki, ampułki i fiolki laboratoryjne. Mimowolnie najechałem myszką na logo i ku mojemu zdziwieniu, wyświetlił się dymek: „Robert Bunsen – 200. rocznica urodzin”
I nie było by w tym nic nadzwyczajnego, wartego umieszczania wpisu, gdyby nie fakt, że palnik Bunsena nie jest mi obcy. Z racji tego, że nazwa strony zobowiązuje, ogłaszam wszem i wobec że dzień 31 marca jest rocznicą urodzin Roberta Bunsena. Biografię naukowca znajduje się na wiki.

Przyznam, że gdyby, nie to, że wiem o tym jak Google lubi wplatać swoją nazwę w logo, nigdy nie odgadnąłbym, że powyższy obrazek ukrywa jakiś tekst

Wpisy podobne do "Rocznica urodzin Roberta Bunsena"

Odpowiedz